Новини, Події

Львівська залізниця закуповувала неякісні деталі для локомотивів з РФ

СБУ блокувала схему постачання на регіональну філію «Львівська залізниця» неякісних запчастин російського виробництва. Деталі ввозилися контрабандою через тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей. Про це повідомляється на офіційному сайті силовиків.

Оперативники спецслужби встановили, що оборудка діяла за сприяння посадовців регіональної філії протягом 2019-2020 років.

“Зловмисники налагодили постачання вживаних запчастин російського виробництва до локомотивів, серед яких були взагалі непридатні для використання. Неякісну продукцію ввозили контрабандою із РФ через тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей”, – розповіли в СБУ.

За висновками експертів, своїми діями фігуранти не лише завдали значних економічних збитків АТ «Укрзалізниця», але й створювали реальні передумови до виникнення надзвичайних подій на об’єктах критичної інфраструктури залізничної галузі. Ба більше, є підозри, що завдяки таким оборудкам здійснювалося фінансування російських бандформувань «ДНР» та «ЛНР».
Наразі у Львові та Києві проводяться обшуки у посадовців Укрзалізниці та в офісах комерційних структур постачальників.

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці розкрили схему, під час якої посадові особи ПАТ «Укрзалізниця» фіктивно ремонтували дизель-поїзди.

Читайте також