Польська PKP PLK інвестує 600 млн євро у модернізацію залізничних шляхів до Гданська та Гдині
Новини, Міжнародні новини

Литовська LTG та польська PKP створять спільне підприємство для інтермодальних перевезень

Литовський вантажний оператор LTG Cargo разом з польською PKP Cargo домовились про створення спільного дочірнього підприємства, яке буде займатись інтермодальними перевезеннями. Про це повідомляє прес-служба литовської залізниці.

Угода була підписана під час польсько-литовського саміту уряду, який відбувся у Вільнюсі 17 вересня. Статутний капітал обох компаній становитиме 340 тис. доларів США, кожен з партнерів має 50% акцій.

Планується, що спільне підприємство почне роботу в першому кварталі наступного року. Зауважено, щорічно між Литвою та Польщею перевозиться близько 24 мільйонів тонн вантажів, із яких всього 0,6 млн тонн — залізницею.

Раніше, литовська Lietuvos Geležinkeliai уклала договір з польською PKP Cargo на використання загальнодоступної залізничної інфраструктури країни.

Також нагадаємо, що 16 червня 2020 року правління державного PKP SA схвалило створення дочірньої компанії PKP LHS – ширококолійного вантажного оператора, який буде займатися вантажоперевезеннями за маршрутом Дорогуськ (кордон з Україною) – Холм – Завадувка.

Читайте також