Новини, Порти

МІУ визначилося з очільниками трьох державних портів

У Міністерстві інфраструктури України оприлюднили результати конкурсного відбору на обіймання посад директорів трьох портів. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу відомства.

Як зазначається у повідомленні, директором ДП «Бердянський морський торговельний порт» стане Ольга Самініна — головна спеціалістка відділу державного нагляду та контролю на морському та річковому транспорті в Морській адміністрації. Раніше обіймала посаду заступника начальника Херсонської філії ДП «Адміністрація морських портів України». Має понад 20-річний стаж роботи у портовій галузі.

Посаду директора ДП «Миколаївський морський торговельний порт» обійматиме Олександр Медведик. Із серпня 2021 року виконує обов’язки директора порту. Має досвід роботи в. о. заступника директора з експлуатації ДП «МТП «Чорноморськ». Упродовж 20 років працював на різних посадах у порту Миколаєва. Обіймав керівні посади у приватних стивідорних компаніях.

Також стало відомо, хто очолить ДП «Ренійський морський торговельний порт». Це — Максим Ігнатенко. Він із лютого 2021 року обіймає посаду в. о. директора стивідора. Працював адвокатом, працював на управлінських посадах підприємств будівельної сфери.

Як повідомлялося раніше, Олександр Попов повернувся до виконання обов’язків директора ДП «МТП «Чорноморськ».

Читайте також