Міжвідомча комісія КВБЗ дозволила серійне виробництво нового вантажного вагона
Новини, Рухомий склад

Міжвідомча комісія КВБЗ дозволила серійне виробництво нового вантажного вагона

Члени міжвідомчої комісії Крюківського вагонобудівного заводу присвоїли конструкторській та технологічній документації вагону-платформи мод. 13-7132 літеру «А», тобто дозволити серійне виробництво нового виробу. Про це повідомляє пресслужба заводу.

Як зазначається, новий вантажний вагон витримав необхідний комплекс випробувань. У його тестуванні взяли участь фахівці випробувального центру ПАТ «КВБЗ» та Українського науково-дослідного інституту вагонобудування.

“Платформа мод. 13-7132 на візках мод. 18-7055 з осьовим навантаженням 23,5 тс призначена для перевезення великотоннажних контейнерів (20, 30, 40, 45 футів) залізницями колії 1520 мм. Має вантажопідйомність 69,6 тонн”, – ідеться в повідомленні.

У пресслужбі додали, що розробка нової моделі тривала згідно з планом науково-дослідницьких та дослідно-конструкторських робіт.

Опитування

[democracy id=”11″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також