Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

На Донеччині відновлюють пошкоджені снарядами колії

У Покровському районі (Донецька область) відновлюють залізничні колії від станції Роя до Красногорівки. Протяжність дільниці, яку ремонтують, — 16 км. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Суспільне».

Залізнична станція у Красногорівці не працює від початку збройної агресії Росії проти України. До цього курсував пасажирський поїзд до Іловайська, Покровська та Донецька. Колії від Красногорівки до станції Роя були розбиті снарядами.

Згодом дільницю перевірили на вибухові речовини та розчистили. У серпні розпочалися роботи з відновлення колії. «Наразі робимо перегонку перекошених шпал, вирівнюємо їх. І як зробимо цю роботу, будемо міняти шпали», — розповів монтер колії Дмитро Куліков.

За словами керівника регіональної філії «Донецька залізниця» Андрія Назаренка, через проведення бойових дій на дільниці неможливо відновити сигналізацію та зв’язок, а також електрозабезпечення до станції Красногорівка.

Рух вантажних поїздів на дільниці Роя—Красногорівка передбачають запустити у грудні. Відновлювати пасажирські перевезення через бойові дії наразі не планують.

До відновлення колій залучено майже 100 залізничників. Вартість проєкту — понад 6 млн грн.

Як повідомлялося раніше, найближчими місяцями в УЗ відремонтують майже 200 км колії.

Читайте також