Новини, Події, Укрзалізниця

На Львівській залізниці згорів електровоз

Вночі з суботи на неділю, 5 червня, на перегоні Золочів – Красне Львівської залізниці загорівся електровоз ВЛ80Т-1392. Про це повідомив в Інстаграм-спільноті Ukraine_trains провідник пасажирських вагонів із супроводу в ремонт Микола Мірошник.

За його інформацією, пожежа сталася близько 2:30 ночі поблизу платформи Скваржава. «Рух поїздів був припинений на 4 години», – написав він, додавши, що, на його думку, «машина відновленню не підлягає».

У мережі також представлені фото електровоза-погорільця.

Офіційної інформації про пожежу поки немає.

Як зазначається на сайті TrainPix, локомотив ВЛ80Т-1392 збудований у 1978 році. Електровоз приписаний до депо Львів-Захід регіональної філії “Львівська залізниця” АТ “Укрзалізниця”.

Як повідомлялося раніше, кілька повідомлень про пожежі на локомотивах Укрзалізниці надійшли у грудні минулого року.