Новини, Перевезення

На мережі Укрзалізниці покинуто 74 потяги

Кількість покинутих потягів на мережі Укрзалізниці 13 січня сягнула 74 одиниць. Це на 30 поїздів більше, ніж було зафіксовано тиждень тому, 6 січня. Такі дані під час наради із зерновиками навів заступник начальника головного центру управління рухом департаменту управління рухом Укрзалізниці Олександр Фролов, передає Rail.insider.

За його словами, у перші 10 днів січня спостерігалося зменшення кількості локомотивних бригад на Одеській залізниці. Це, звісно, негативно вплинуло на вантажні перевезення. Але “залізничники роблять усе для того, щоб покращити ситуацію”. Так, якщо 12 січня у статусі покинутих перебували 100 потягів, то станом на 07:00 13 січня їхня кількість скоротилася до 74.

Наразі 9 потягів простоюють на Львівській залізниці через неприймання третіми країнами. На Придніпровській покинуто 17 поїздів, із них 5 — на адресу Миколаївського морського порту, ще 2 потяги на його адресу простоюють на Одеській залізниці.

Через нестачу тяги або локомотивних бригад покинуто 6 составів на Південно-Західній залізниці в бік Одеської та 40 — на самій Одеській залізниці. На стику Південно-Західної та Одеської залізниць зараз спостерігаються ускладнення руху.

Напружена ситуація і з перевезенням зернових у напрямку портів. Наразі сукупно туди прямують 11,7 тис. вагонів, проте вивантажити 13 січня заплановано приблизно 1,7 тис. одиниць.

Читайте також