Новини

На Одещині заарештовано російські вагони з паливною сировиною на майже 39 млн грн

Понад тисячу тонн паливних гранул з лушпиння соняшнику з країни-агресора виявлено у 19 вагонах, які перебували на території одного з митних терміналів на Одещині. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію управління СБ України в Одеській області.

Встановлено, що залізничні вагони з паливними гранулами прибули в Україну ще до початку повномасштабного вторгнення та перебували в режимі «транзит».

За оперативними даними, вантаж належав київській компанії.

«У подальшому власники товару планували переправити його до третіх країн для продажу й одержання мільйонних прибутків, користуючись митними преференціями для товарів, що вивозяться з України зі зниженням митної ставки майже втричі», — зауважується у дописі.

На партію паливної сировини російського виробництва накладено арешт. Загальна вартість вилученого товару і майна становить майже 39 млн грн.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України («Ухилення від сплати податків, зборів»), триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

Також Служба безпеки ініціювала передачу вилученого майна в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Як повідомлялося раніше, директор вкрав у свого підприємства майже 50 вагонів нафтового бітуму.



Читайте також