На Південній магістралі залізничник вкрав гальмівну систему локомотиву
Новини, Події

На Південній магістралі залізничник украв гальмівну систему локомотива

У Харкові затримали співробітника регіональної філії «Південна залізниця», який намагався перепродати гальмівну систему локомотива. Про це повідомляє пресслужба місцевої прокуратури.

“Зазначений службовець намагався збути третій особі запасні частини для гальмівної системи локомотивів, які належать АТ «Українська залізниця», загальною вартістю близько 100 тис. грн. Дії вказаної особи припинені співробітниками правоохоронних органів”, – повідомляється на сайті відомства.

На території одного з підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» проведено обшуки. Тривають слідчі дії. За скоєне затриманому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, за 11 місяців 2020 року на Південно-Західній залізниці воєнізована охорона запобігла 82 випадкам крадіжок на суму 1,9 млн грн. Затримано 109 зловмисників. Водночас за десять місяців 2020 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» зафіксовано 523 крадіжки залізничного майна, пошкодження елементів інфраструктури та розукомплектування деталей рухомого складу. Збитки магістралі перевищили 3,7 млн грн.

Читайте також