Новини, Укрзалізниця

На Південній залізниці за 9 місяців попередили крадіжок на 683 тис. грн

За 9 місяців 2021 року працівники підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередили 14 крадіжок на суму 683,4 тис. грн. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

За порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема ходіння коліями у невизначених місцях і незаконний проїзд у вантажному поїзді, стрільці затримали 409 громадян. Загалом 328 правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму 11,1 тис. грн, 71 особу попереджено.

Також за три квартали 2021 року у регіональній філії «Південна залізниця» зафіксовано 98 випадків втручань, здійснених сторонніми особами. Внаслідок цих втручань філії нанесено матеріальних збитків на суму 2129,4 тис. грн.

Аби попередити розкрадання залізничного майна та вантажів, працівники воєнізованої охорони регіональної філії оперативно реагують на випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, патрулюють найбільш криміногенні дільниці, станції та перегони, супроводжують вантажі тощо. За зазначений період стрільці воєнізованої охорони супроводжували 131 тис. 988 вагонів із номенклатурними вантажами у складі 17 тис. 681 поїзда.

Як повідомллялося раніше, за 7 місяців 2021 року на Південній залізниці попереджено 10 крадіжок.

 

Читайте також