Новини, Події

На Південно-Західній залізниці затримали розкрадачів інфраструктури

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» затримали розкрадачів елементів інфраструктури. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Як зазначається у повідомленні, 24—25 вересня на станції Гнівань було поцуплено 9 трансформаторів, що живлять рейкові ланцюги сигналізації, централізації та автоблокування (СЦБ). Працівники воєнізованої охорони по «гарячих» слідах затримали місцевого мешканця, який розобладнав залізничну інфраструктуру та приніс викрадене до пункту приймання брухту. Злодія, на рахунку якого не одна подібна крадіжка, передали працівникам поліції. Наразі вирішується питання про відкриття щодо зловмисника кримінального провадження за ст. 185 ч. 1 (крадіжка).

Минулими вихідними зафіксовано також низку розкрадань елементів залізничної інфраструктури — пристроїв СЦБ та колійної мережі — на перегоні між станціями Борщагівка, Святошин, Грушки. Стрільцям воєнізованої охорони вдалося затримати одного зловмисника, який спробував розобладнати колію на стрілочному переводі.

«Водночас регіональна філія звернулася до правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та припиненні розкрадань залізничної інфраструктури в криміногенній зоні між зазначеними станціями. Тут самовільно розташувалося наметове поселення ромів, куди часто потрапляє викрадене залізничне майно, а мешканців несанкціонованого «містечка» неодноразово затримувала воєнізована охорона за крадіжки на залізниці», — повідомляють у пресслужбі.

Як повідомлялося раніше, на Південно-Західній залізниці попередили крадіжку вантажу із контейнера.

Читайте також