Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

На Придніпровській залізниці облаштували обхід на час будівництва автомагістралі через річку Дніпро в Запоріжжі

Придніпровська залізниця облаштувала обхід залізничної розв’язки, якою буде здійснюватися рух поїздів на час будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі. Про це звітує пресслужба філії.

Зокрема, було переоблаштовано 1,5 км контактної мережі, встановлено 22 опори контактної мережі, 4 анкери, 5 жорстких поперечок і змонтовано два ізолюючі спряження.

Також філія відзвітувала про те, що у січні-лютому 2021 року на коліях філії «Придніпровська залізниця» було виконано ревізію й регулювання більш як 112 км контактної підвіски, заміну 29 дефектних опор контактної мережі й 16 зношених жорстких поперечок, переведено навантаження на 35 нових опор контактної мережі.

Крім цього, було виконано реконструкцію контактної мережі на ділянці активного руху швидкісних пасажирських поїздів Сухачівка – Діївка – Горяїнове, де було встановлено 24 опори контактної мережі та 16 жорстких поперечок.

Нагадаємо, раніше Придніпровська залізниця оголосила тендер щодо закупівлі запасних частин до вантажних вагонів на 18,5 млн грн.

Читайте також