Укрзалізниця, Новини

На Придніпровській залізниці ВОХОР запобігла розкраданню майна УЗ на майже 1,5 млн

У першому кварталі 2021 року воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігла 222 крадіжкам вантажів, елементів інфраструктури та рухомого складу вартістю майже 1 млн 459 тис. грн. За зазіхання на майно УЗ було затримано 199 зловмисників. Про це повідомляє пресслужба філії.

«Першочергова увага оперативних груп та команд швидкого реагування ВОХОР була зосереджена на найбільш криміногенних місцях залізниці, серед яких ділянки П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ, станції Синельникове-1, Таврійськ і Чаплине», – зазначили у філії.

Крім того, працівники ВОХОР спільно з правоохоронцями здійснили 44 перевірки пунктів приймання брухту в районах, прилеглих до залізничної інфраструктури. На трьох оперативники виявили деталі верхньої будови колії, засобів сигналізації, централізації та блокування. Діяльність цих пунктів було припинено.

Нагадаю, за минулий рік працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці запобігли 770 розкраданням. Злодії зазіхали на вантажі, елементи залізничної інфраструктури та рухомого складу. Загальна вартість майна становить понад 4 млн 326 тис. грн.

Читайте також