За рік на Придніпровській залізниці попередили крадіжок на понад 4,3 млн гривень
Події, Новини

За рік на Придніпровській залізниці запобігли крадіжкам на понад 4,3 млн гривень

У 2020 році працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці запобігли 770 розкраданням. Злодії зазіхали на вантажі, елементи залізничної інфраструктури та рухомого складу. Загальна вартість майна становить понад 4 млн 326 тис. грн. За протизаконні дії затримали 731 зловмисника. Про це повідомляє пресслужба філії.

Що частіше крадуть на залізниці

В основному на Придніпровській залізниці злодії зазіхали на вантажі, які перевозила залізниця – воєнізована охорона запобігла 428 спробам вкрасти вантаж. Злодіїв найбільше цікавили вугілля (64%), брухт (20%), метал і металеві вироби (9%).

“Спільно зі співробітниками Національної поліції впродовж 2020 року було проведено 146 перевірок пунктів приймання брухту, насамперед у районах, які знаходяться поблизу колій. Перевіряльники шукали вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. На 10 пунктах було виявлено заборонені до приймання елементи. Діяльність цих пунктів припинено”, – повідомили в пресслужбі філії.

Зазначимо, що тільки за перший тиждень нового року на Придніпровській залізниці запобігли 19 крадіжкам.

Нагадаємо, з початку року працівники спільних оперативних груп воєнізованої охорони Донецької залізниці запобігли 141 випадку розкрадання вантажів та матеріальних цінностей залізниці на загальну суму понад 493 тис. грн.

За 11 місяців 2020 року на Південно-Західній залізниці воєнізована охорона запобігла 82 випадкам крадіжок на суму 1,9 млн грн. Затримано 109 зловмисників.

У 2020 році стрільці Львівської регіональної філії здійснили супроводили понад  18  тис.  поїздів.  За  період  з січня до листопада працівники підрозділів воєнізованої охорони розкрили чи запобігли  понад 90 випадкам крадіжок майна магістралі на суму майже 3 млн грн.

За десять місяців 2020 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» зафіксовано 523 крадіжки залізничного майна, пошкодження елементів інфраструктури та розукомплектування деталей рухомого складу. Збитки магістралі перевищили 3,7 млн грн.

Читайте також