Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

На вокзалі станції Татарів терміново відремонтують залу очікування

На станції Татарів незабаром розпочнеться реконструкція. Про це йшлося під час зустрічі 23 листопада представників місцевої влади, регіональної філії «Львівська залізниця», туристичного комплексу «Буковель» і фахівців підрядних організацій, передає Rail.insider із посиланням на Facebook-сторінку Ворохтянської селищної ради.

Під час заходу обговорили перспективи реконструкції станції та терміни її реалізації. Зокрема, найближчим часом на привокзальній території повинні облаштувати громадські туалети, відкрити касу, автостоянку, подовжити перон і провести благоустрій та освітлення прилеглої ділянки. У стислі строки залізничники планують провести поточний ремонт зали очікування. Терміновість робіт пов’язана з тим, що з 12 грудня залізнична станція Татарів прийматиме пасажирів семи потягів.

Зі слів керівника Львівської залізниці Юрія Іщука, капітальна реконструкція всієї будівлі татарівського вокзалу має відбутися впродовж 2022—2023 років. Тривалість ремонтних робіт пов’язана зі складністю процедури проєктування та проходження експертизи, адже будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Що ж до питання погодження зміни назви зупинного пункту Татарів на Татарів-Буковель, то воно обговорюватиметься на громадських слуханнях у селі Татарів. Дата і час наразі узгоджуються.

Як повідомлялося раніше, АТ «Укрзалізниця» оголосило реновацію станції Татарів та ініціювало процедуру перейменування станції на Татарів-Буковель. Щоправда, місцеві депутати виступили проти.

Читайте також