Міжнародні новини, Новини

На виставці у РФ представлять технологію безпілотного керування локомотивом

Група «ЛокоТех-Сигнал», що входить до концерну «Трансмашхолдинг» (РФ), розробила комплексну систему автоматизації процесів «Автомашиніст» — CTRL@TRAFFIC 200. Технологію компанія представить ринку в межах міжнародного залізничного салону простору 1520 «PRO//Движение.Экспо», який сьогодні розпочинає свою роботу в Москві. Про це пише Rail.insider із посиланням на telegra.ph

Зауважується, що в основі системи — алгоритми, що аналізують дані багатьох сенсорів, та ухвалюють рішення менш ніж за чверть секунди. Також технологія розрізняє перешкоди за 250 м (незалежно від погоди та часу доби).

Система автоматизує більшість процесів маневрового руху на великих станціях, даючи змогу керувати тепловозом у різних режимах: від дистанційного до повністю безпілотного. Це комплексне рішення, що інтегрує в єдину систему технології з автоведення CTRL@DRIVE, машинного зору CTRL@VISION та систем безпеки CTRL@SAFE.

Зазначається, що робота локомотива в режимі «Автомашиніст» сприяє зниженню витрат на паливно-енергетичні ресурси до 10% і, відповідно, зкорочує викиди в атмосферу. Система може бути адаптована під різні типи локомотивів та інфраструктуру. Один із найскладніших елементів системи — технологія машинного зору CTRL@VISION — уже пройшла випробування.

Одночасно компанія представить одне з рішень сімейства мікропроцесорної централізації — CTRL@LOCK 400, що розроблена на європейській платформі HMR-9, застосовує сучасні протоколи передачі даних і обчислювачі.

Як повідомлялося раніше, у РФ тестують робота для відпускання гальм і розпускання вагонів на сортувальній гірці.

Читайте також