Укрзалізниця, Новини, Події

НАБУ візьметься за корупцію в Укрзалізниці

Профільна слідча комісія ВР та Національне антикорупційне бюро об’єднають свої зусилля у боротьбі з корупцією. В НАБУ навіть пообіцяли виділити групу детективів, які будуть займатися виключно корупцією в Укрзалізниці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова профільної слідчої комісії ВР Юлія Гришина.

Нардеп розповіла, що напередодні члени ТСК, яка перевіряє стан Укрзалізниці, зустрілися з очільником НАБУ Артемом Ситником. Тож корупція в УЗ буде в пріоритеті у розслідувачів НАБУ.

Також члени ТСК передали «резонансну інформацію» про розкрадання в Укрзалізниці детективам. Утім, що це за інформація – не уточнюється.

«Маховик запущено і спільними зусиллями ми очистимо залізницю від корупції не тільки в низах, де зливають паливо, а й верхах. Впевнена, що саме в ТОП-менеджменті компанії і захована «голка Кощія», яка весь цей час плодила корупцію і хаос», — повідомила Гришина.

Напередодні тимчасова слідча комісія Верховної Ради ухвалила рішення визнати незадовільною роботу правління та наглядової ради Укрзалізниці та негайно звернутися до Кабміну з пропозицією зміни складу цих органів управління компанії.

Читайте також