Новини, Рухомий склад

Наступного року Укрзалізниця розпочне серійне виробництво власних зерновозів

Державна компанія Укрзалізниця планує розпочати серійне виробництво власних зерновозів на потужностях Панютинського вагоноремонтного заводу у 2020 році. Про це заявив директор департаменту вагонного господарства Укрзалізниці Олег Мотін, виступаючи на форумі Rail cargo spring 2019.

«Ми провели випробування 120 кубового зерновозу. З 2020 року плануємо поставити його на виробництво на Панютинському вагоноремонтному заводі», – заявив Мотін.

За  словами Мотіна, щомісяця завод зможе виробляти до 60 вагонів. Такий обсяг виробництва, вважає він, має покрити потреби Укрзалізниці в зерновозах на найближчий період.

Нагадаємо, що в травні Укрзалізниця вперше представила власну дослідну модель вагона для перевезення зерна. Новий вагон моделі має більший об’єм, ніж наявні в Укрзалізниці зерновози, – 120 куб. м, тоді як максимальний об’єм старих зерновозів – 94 куб. м.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

Отримати

 

Читайте також