Міжнародні новини, Новини, Події

Небезпечні вантажі та вдосконалення супровідних документів: що обговорювалося на 49 сесії ОСЗ

На минулому тижні у Варшаві відбулася 49 сесія Наради Міністрів Організації співробітництва залізниць. В роботі відеоконференції взяли участь представники профільних делегацій від 22 країн — членів ОСЗ.

Як повідомляється на сайті організації, в ході заходу обговорювалося виконання Програми та планів роботи ОСЗ за 2020 рік щодо транспортної політики та стратегії розвитку, транспортного права, професійного навчання / підготовки в сфері залізничних перевезень тощо.

Зокрема йшлося про створення механізму управління (координації) залізничними транспортними коридорами ОСЗ № 1-13. Одним із акцентів стало розроблення товаророзпорядчого документу і єдиної накладної для вантажів, що перевозяться водно-залізничними маршрутами. Водночас планується актуалізувати «Правила перевезень небезпечних вантажів» та розробити  положення технічних умов розміщення та кріплення вантажів у вагонах колії 1520 мм.

Також фахівці затвердили програму роботи ОСЗ на 2022 рік і наступні роки. Наступну, ювілейну сесію Наради Міністрів ОСЗ, планується провести з 7 по 10 червня 2022 року.