Новини, Порти

Незабаром можуть приватизувати два порти

У жовтні—листопаді відбудуться онлайн-аукціони з приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів, а також оренди трьох великих об’єктів у морських гаванях Одещини. Про це заявив керівник регіонального відділення Фонду держмайна Олександр Славський на VI Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі Odesa 5T Investment Promotion Forum, передає Rail.insider із посиланням на Укрінформ.

«Ми готуємося провести у жовтні—листопаді аукціон із приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів, а також передати в оренду великі об’єкти в двох інших морських гаванях», — зазначив Олександр Славський.

За його словами, ФДМУ також готує до приватизації порт Скадовськ.

Що ж до об’єктів, які планується передати в оренду, то перший із них розташований на території Чорноморського порту і має площу понад 100 тис. м2, а два, менші за площею розміщені в Одеському порту.

Керівник регіонального відділення підкреслив, що ФДМУ «не лише формує атмосферу довіри на приватизаційних торгах, а й надійно захищає майнові інтереси інвесторів завдяки прозорості процедур аукціонів».

Як повідомлялося раніше, Дніпровський електровозобудівний завод приватизують.

Читайте також