Міжнародні новини, Новини

Нову швидкісну магістраль відкрили на північному сході Китаю

На північному сході Китаю в провінції Ляонін 3 серпня 2021 року відбулося офіційне відкриття нової високошвидкісної лінії довжиною 107 км Чаоян—Лінхай. Потяги на першому етапі будуть курсувати залізницею зі швидкістю 300 км/год, у подальшому її підвищать до 350 км/год. Про це пише Rail.insider із посиланням на zdmira.

Нова лінія з’єднала високошвидкісну та звичайну залізниці, що проходять із Пекіна до Харбіна.

Спочатку на лінії Чаоян—Лінхай курсуватимуть 11 пар поїздів. Завдяки її відкриттю час у дорозі між Пекіном і Далянем скоротиться на 50 хв — до 4 год, між Пекіном і Цзіньчжоу на 35 хв — до 2 год 17 хв.

Завершення будівництва нової магістралі також дало змогу з’єднати дві інші лінії, що йдуть паралельно — нещодавно збудовану Пекін—Шеньян, розраховану на швидкість 350 км/год, та магістраль, що проходить через міста Ціньхуандао, Шаньхайгуань і Хулудао, де швидкість руху становить 250 км/год.

Через те, що в провінції Ляонін холодні зими та суттєва різниця між денними та нічними температурами, була поліпшена водонепроникність настилу залізничних мостів з урахуванням досвіду будівництва високошвидкісної залізниці Харбін—Далянь.

Як повідомлялося раніше, у Китаї побудують нову залізницю.

Читайте також