Новини, Перевезення

Новий контейнерний потяг з Кореї до Польщі прямуватиме через Україну

Запущено регулярний мультимодальний сервіс для перевезення вантажів у контейнерах із Південної Кореї до Польщі через Далекий Схід та Україну. Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт компанії «ТрансКонтейнер».

У межах першого відправлення організовано перевезення 60 контейнерів з електронікою, автокомплектуючими і товарами народного вжитку з Пусана на станцію Славкув у Польщі.

Із Кореї вантаж прибув морем і 3 листопада у складі прискореного поїзда вирушив із Находки до пункту призначення Транссибірською магістраллю. Состав пройде через прикордонний перехід Суземка—Зернове, попрямує територією України та прибуде до Польщі через перехід Ізов—Хрубешів. Транзитний час залізницею становитиме 15 діб. У перспективі потяги цим маршрутом планується відправляти щотижня.

Російська компанія «ТрансКонтейнер» надає свої контейнери на всьому шляху, а також організує залізничне перевезення з Далекого Сходу до кордону з Польщею. Pantos Logistics забезпечує автоперевезення територією Південної Кореї, морську частину та доставку «останньої милі» в Європі, а PKP LHS — залізничне транспортування територією Польщі.

«Перевезення залізницею в межах нашого нового сервісу здійснюється одним із найпротяжніших у світі маршрутів широкою колією: загалом контейнерний поїзд проходить відстань у понад 11 тис. км. Завдяки відсутності перевантаження в дорозі до кордону з країною, в якій розташовано кінцевий пункт призначення, заощаджується час, — зазначили у «ТрансКонтейнері» і додали: — В умовах завантаженості прикордонних переходів на кордоні з Білоруссю диверсифікуємо варіанти доставки до Європи».

Як повідомлялося раніше, потяг Клайпеда—Чорноморськ запустять до кінця року.

Читайте також