Новини, Перевезення

Одеській та Придніпровській залізницям компенсували приблизно половину коштів за перевезення пільговиків

Місцеві органи влади компенсували Одеській та Придніпровській залізницям майже 50 та 55% коштів відповідно за перевезення пільговиків у січні—жовтні. Про це пише Rail.insider із посиланням на дані пресслужб регіональних філій АТ «Укрзалізниця».

Як зазначається у повідомленні пресслужби регіональної філії «Одеська залізниця», у приміському сполученні в межах її обслуговування з 1 січня по 31 жовтня 2021 року перевезено 6 млн 27 тис. пасажирів, з них 1 млн 659 тис. пасажирів пільгових категорій на загальну суму 39,9 млн грн. Компенсація за перевезення пільговиків становить 19,4 млн грн, або майже половину необхідної суми.

За цей же період регіональна філія «Придніпровська залізниця» перевезла приміськими поїздами майже 1 млн 107 тис. пасажирів пільгових категорій на суму понад 24 млн 298 тис. грн. З місцевих бюджетів залізниці відшкодовано 13 млн 252 тис. грн, або майже 55% її витрат на перевезення за соціальними тарифами.

«Дотепер не вдається налагодити конструктивний діалог із Дніпровською та Криворізькою міськими радами, що категорично відмовляються від підписання угод про співпрацю, а отже — і від відшкодування коштів за надані регіональною філією послуги», — зауважується у повідомленні пресслужби регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Нагадаємо, що Укрзалізниця відсудила у КМДА 48 млн грн за перевезення пільговиків

Читайте також