Новини, Перевезення

Перевезення вапняку залізницею зменшилися на 4%

У споживанні вапняної продукції продовжує спостерігатися поступове зменшення відставання від минулорічного рівня, яке сформувалося в попередній період. У цілому, за результатами дослідження УАВП, яке є в розпорядженні Rail.insider, у січні-серпні 2020 р. постачання вапняку залізницею склало 7,1 млн т, що менше від показника минулого року на 4%. Постачання вапна склало 146 тис т, що на 44% менше від показника минулого року.

При цьому в серпні 2020 р. постачання вапняку залізницею склало майже 1,0 млн т, що незначно менше від липневого показника на -1%, проте більше від показника серпня попереднього року на 21% – уперше після січня у поточному році суттєво перевищено показник минулорічного місяця.

“У серпні, порівнюючи з липнем, більшість великих споживачів показав близькі поставки вапняку. Потрібно зазначити спад по КРЦ (Хайдельберг) та збільшення по Запоріжсталь та особливо ЗЗРК”, – повідомили в Українській асоціації вапняної промисловості.

Нагадаємо, що у  січні-липні 2020 р. постачання вапняку залізницею склало 6,1 млн т, що менше від показника минулого року на 7%.

Читайте також