Новини, Перевезення

Пріоритетом для навантаження у піввагони Укрзалізниці має бути вугілля, — Кабмін

У межах підготовки до опалювального сезону АТ «Укрзалізниця» першочергово має відвантажувати у піввагони вугільну продукцію. Така інформація прозвучала під час учорашнього засідання Антикризового енергетичного штабу. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу КМУ.

Під час заходу Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що потрібно якнайкраще підготуватися до опалювального сезону для його стабільного проходження.

«Цієї зими необхідно довести спроможність енергетичної системи України бути приєднаною до європейської мережі ENTSO-E. Це пріоритет Уряду та Президента України», — підкреслив Денис Шмигаль.

Для забезпечення стабільного проходження опалювального періоду за підсумками наради було доручено Міністерству енергетики скласти графік накопичення вугілля на складах, а також спільно з НАК «Нафтогаз» напрацювати графік накопичення і залишків природного газу в підземних сховищах на кожну конкретну дату.

Водночас АТ «Укрзалізниця» має розглянути можливість пріоритетного надання піввагонів для відвантаження вугільної продукції залізничним транспортом відповідно до заявок вугільних підприємств, шахт і центральних збагачувальних фабрик.

Як повідомлялося раніше, від початку року обсяги перевезення вугілля залізницею зросли на 8,8%.

Читайте також