Міжнародні новини, Новини

PKP CARGO перетвориться на логістичного оператора

У майбутньому PKP CARGO має розвивати логістичну діяльність. Такої думки дійшли учасники конференції, яка була організована з нагоди 20-річчя заснування компанії, передає Rail.insider із посиланням на nakolei

Компанія транспортує переважно сипкі товари (вугілля та інертні матеріали), але частка інтермодальних перевезень у структурі транспорту систематично зростає, що на сьогодні вже генерує майже 20% доходів PKP CARGO. Ймовірно, показник зросте найближчими роками. Це результат послідовного впровадження стратегії компанії, метою якої є перетворення PKP CARGO із залізничного перевізника на оператора логістики.

Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик, який був на заході, заявив, що уряд хоче, аби PKP CARGO виступала не лише як польський вантажний перевізник, а й як глобальний логістичний оператор.

Посадовець запевнив, що міністерство докладе всіх зусиль, аби підтримати залізничників у цій діяльності.

«Інтеграція терміналів у межах усієї групи PKP CARGO, інвестиції в інтермодальний рухомий склад та запуск мережі операторських зв’язків є частиною стратегії переходу PKP CARGO від залізничного перевізника для важкої промисловості до оператора логістики», — наголосив очільник компанії Чеслав Варсевич.

Як повідомлялося раніше, термінал групи PKP CARGO у Малашевичах встановив рекорд потужності.

Читайте також