Перемовини щодо подальшої роботи «зернового коридору» заплановані на середу, 3 травня. Про це пише Rail.insider із посиланням на Reuters.
До переговорів мають долучитися всі учасники.
«Переговори заплановані на завтра. Усі сторони… сподіваюся, будуть результати», — повідомило Reuters високопоставлене українське джерело, яке відмовилося назвати себе.
Як зазначає інформагенство, РФ заявила, що “не дозволить продовжити угоду”, досягнуту в липні минулого року, після 18 травня, оскільки не виконано перелік вимог щодо полегшення її власного експорту зерна та добрив.
Нагадаємо, що раніше РФ наполягала на пролонгації угоди лише на 60 днів. Також вона тричі блокувала роботу «зернового коридору» у квітні.












