Міжнародні новини, Новини

Польща модернізує широку колію до кордону з Білоруссю 

Польський оператор PKP модернізує кілька залізничних ліній широкої колії в Підляському воєводстві для збільшення вантажопотоку з Білоруссю. Про це повідомляє railfreight.com.

Загальна сума інвестицій становить понад 350 млн польських злотих (77 мільйонів євро). Загалом PKP модернізує три різні польські залізничні лінії на кордоні з Білоруссю.

Після завершення ремонту вантажні поїзди широкої колії повернуться на лінію. Період відсутності триватиме понад 10 років. Також у планах побудувати мультимодальний термінал.

PKP наразі модернізує залізничну лінію між Кузницею Білостоцькою та  Геніюшем поруч із діючими коліями для пасажирських поїздів. З початку робіт у червні 2020 року вже прокладено понад 10 км широкої колії з новими рейками та шпалами.

Також на залізничній лінії від кордону з Білоруссю до Заблотчізної вже замінено 20 км головної колії. Нові рейки мають забезпечити нижчий рівень шуму. Реконструкція охопила 13 інженерних споруд, включаючи мости та водопропускні труби.

Частина робіт на цій лінії буде завершена в березні 2021 року, тоді як весь проєкт завершиться в четвертому кварталі 2022 року.

Нагадаємо, напередодні комісія з тарифних питань Білоруської залізниці ухвалила рішення не змінювати тарифи на  перевезення вантажів у вагонах і контейнерах територією Республіки Білорусь у 2021 році.

Читайте також