Міжнародні новини, Новини

Польська компанія продає вживані вагони та радянські тепловози

Компанія CTL Logistics виставила на продаж 70 вагонів-цистерн і 3 тепловози. Про це пише Rail.insider із посиланням на nakolei

Перший тендер охоплює 70 вагонів-цистерн, в яких перевозили сірчану кислоту. Як уточнюється у повідомленні, майже всі з них можуть використовуватись і надалі.

Заявки на придбання приймають до 22 жовтня 2021 року. Потім на обраних учасників чекатиме другий етап процедури, тобто електронний аукціон або зустріч.

Компанії також можуть оглянути рухомий склад після попереднього запису.

Ще один аукціон стосується продажу 3 тепловозів SM48. Це маневрові шестивісні локомотиви радянського походження, що мали назву ТЕМ2 («Тамара»). Виготовляли їх на двох заводах — Брянському машинобудівному та Ворошиловградському тепловозобудівному (згодом — «Луганськтепловоз»). У Польщі вони отримали назву SM48.

Тож компанія виставила на продаж:

  • SM48-140, 1980 року випуску,
  • SM48-226, 1983 року випуску,
  • SM48-253, 1986 року випуску.

«Усі локомотиви вийшли з ладу через закінчення терміну дії їхнього сертифіката», — зауважується у повідомленні.

Локомотиви також можна оглянути за попереднім записом.

І так само, як з вагонами, процедура буде двоетапною. Тендерні пропозиції можна подавати до 22 жовтня. Обраних запросять на другий етап процедури — електронний аукціон або зустріч.

Як повідомлялося раніше, Латвійська залізниця продала 200 вагонів фірмі, що спеціалізується на брухті. Водночас ДП «Залізниця Молдови» (Calea Ferată din Moldova) планує продати майже 100 локомотивів, які не були в експлуатації понад 25 років.

Читайте також