Міжнародні новини, Новини

Польська PKP Cargo возитиме вантажі до Італії

Польський вантажний оператор PKP Cargo International спільно з австрійською LKW Walter підписали дворічний контракт про співпрацю, повідомляє railfreight.com.

У рамках співпраці, починаючи з травня цього року, PKP Cargo буде перевозити вантажі LKW Walter у Північно-Південному коридорі. Він з’єднає термінал Пасков у Чеській Республіці та Terminali Italia у Вероні (Італія). Потяги PKP Cargo їздитимуть до обох пунктів призначення п’ять разів на тиждень.

Зауважено, що з 2018 року PKP обслуговує LKW Walter на інтермодальному маршруті між Херне у північному Рейну-Вестфалії Німеччини та тим же Пасковим.

Термінал Пасков побудували у 2007 році – він був одним з перших у Чеській Республіці. З того часу термінал зазнав багаторазового розширення та модернізації, що зробило його центральним інтермодальним хабом регіону.

Нагадаємо, у березні 2021 року польські залізниці транспортували на 13,6% більше вантажів ніж за березень 2020 року. Загалом PKP Cargo транспортувала 8,1 млн тонн вантажів, вантажообіг склав 20 млрд тонн/км (+6,8%).

Читайте також