Новини, Порти

Порт Ніка-Тера встановив рекорд з обробки вагонів

Порт Ніка-Тера прийняв за одну добу рекордні 397 вагонів. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу підприємства.

«Встановлення нового рекорду порту свідчить про суттєве поліпшення бізнес-процесів у логістиці та якісну взаємодію порту з Укрзалізницею. Це безпосередньо впливає на логістику, на швидкість обслуговування вантажів клієнтів», — прокоментував очільник порту Ніка-Тера Алім Агакішиєв.

Встановленню нового рекорду сприяли інвестиції в програму збільшення пропускної спроможності порту. В межах програми було побудовано і здано в експлуатацію колії довжиною понад 23 км із 12 централізованими й 42 ручними вузлами стрілочних переводів. Також порт у межах цієї програми збільшив кількість власних тепловозів до 10 одиниць. На підприємстві функціонують 5 спеціальних вагових комплексів для розвантаження вагонів. Порт володіє власним локомотивним депо для технічного обслуговування і ремонту тепловозів.

«Ми продовжуємо розвиватися. Для оптимізації логістичних операцій і збільшення пропускної спроможності порту планується будівництво додаткових вагових залізничних комплексів й станцій розвантаження автомобілів», — розповів очільник.

Як повідомлялося раніше, порт Ніка-Тера перевалив 4,3 млн т вантажів.

Читайте також