Інфраструктура, Новини

Придніпровські залізничники підготували до роботи взимку половину снігоочисних машин

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» до роботи взимку підготували половину снігоочисних машин, майже 90% автотранспорту й техніки для прибирання снігу. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Решту техніки залізничники планують підготувати в заплановані терміни.

Окрім того, вже відремонтовано майже 137 км колії, підготовлено до зими майже 580 км контактної мережі, понад 180 стрілочних переводів, обладнаних електрообігрівом, та майже 2 тис. — пневмообдувкою; системи централізованого блокування та зв’язку 4,6 тис. стрілочних переводів і майже 2,1 тис. дільничних систем на перегонах.

У господарствах залізниці відремонтовано 100 виробничих будівель і споруд. Тривають ремонти покрівель, оновлення й утеплення дверей та вікон. У структурних підрозділах також ремонтують і налагоджують опалювальні, вентиляційні та каналізаційні системи, тепло- й електромережі, готують до запуску котельні.

Також готують до активного зимового використання пункти обігріву, гардеробні й душові приміщення, сушарні.

Активізувалися придбання зимового спецодягу та спецвзуття, необхідного для снігоочисних робіт інвентарю, а також підготовка першозимників.

На фото: снігоприбиральна машина СМ-2 (railtrain.pro)

Читайте також