Міжнародні новини, Новини

РЖД намагається вивести з-під санкцій футбольний клуб «Локомотив»

Головний перевізник країни-агресора — ВАТ «РЖД» — вживає заходів, аби вивести власний футбольний клуб «Локомотив» з-під санкцій. Про це пише Rail.insider із посиланням на championat

Увечері 25 березня стало відомо, що уряд схвалив продаж акцій футбольного клубу «Локомотив». Щоправда, не всіх, а лише 100 іменних, що становлять 0,0015% від статутного капіталу. Акції перейдуть на користь «РЖД Управління активами» — «дочки» головної компанії.

Видання проаналізувало причини такого рішення та дійшло висновку, що воно, напевно, пов’язано з останніми санкціями. Ще в лютому щодо РЖД їх запровадив Євросоюз, а 24 березня — Великобританія. «З огляду на негативний досвід ЦСКА (США ввели санкції проти власника клубу — банку «ВЭБ» — через визнання РФ так званих ДНР і ЛНР, — ред.), мабуть, власник «Локомотива» намагається захистити клуб від санкцій. Але поки що незрозуміло, наскільки це допоможе, враховуючи прямий зв’язок, який залишається у «Локомотива» та РЖД», — наголошується у виданні.

Також висловлюється припущення про те, що це зроблено для спрощення майбутнього продажу клубу. Але у «Локомотиві» інформацію спростовують.

Як повідомлялося раніше, РЖД відмовляється від непрофільних видів діяльності.

Читайте також