Міжнародні новини, Новини

Stadler розпочав поставки перших гібридних локомотивів до Туреччини

Турецький приватний залізничний оператор Körfez Ulaştırma (дочірнє підприємство нафтопереробного гіганта Tüpraş) почав отримувати гібридні локомотиви EuroDual. Таким чином швейцарський виробник рухомого складу Stadler виконує умови контракту, укладеного два роки тому. Про це пише Rail.insider із посиланням на marketscreener.com.

Йдеться про дворежимні екологічно чисті гібридні локомотиви. Вони можуть розвивати максимальну швидкість 120 км/год з потужністю до 2800 кВт для дизельної тяги та 7000 кВт для електричного режиму. Машини оснащені 6-вісною тяговою системою CoCo, важать 123 т та завдовжки 23 м. Вони можуть керувати поїздами до 2 тис. т. Також на локомотивах встановлена система ETCS.

Загалом Stadler має поставити сім локомотивів та обслуговувати їх вісім років. Перші дві машини прибули до Туреччини минулого тижня. Решта 5 локомотивів надійдуть у листопаді та грудні. У підсумку парк Körfez Ulaştırma становитиме 12 локомотивів, які, за прогнозами, заощадять приблизно 35 тис. т викидів CO2 на рік

Очікується, що локомотиви почнуть працювати після випробувань, які будуть проведені незалежною аудиторською компанією та посадовими особами Головного упраління з регулювання транспортних послуг (UHDGM) на залізничних лініях TCDD (Державні залізниці Туреччини).

Як повідомлялося раніше, на Київському вокзалі презентували поїзд Stadler.

Читайте також