Новини, Партнерський матеріал, Події

Стартував щорічний Freight Forwarders WORKSHOP 2021

В Одесі сьогодні стартував щорічний Freight Forwarders WORKSHOP 2021, передає Rail.insider.

Цьогоріч для обговорення питань цифрової трансформації транспортно-експедиторської галузі й маркетингу в такій складній В2В сфері, як транспорт і логістика, зібралося майже 60 представників вищої та середньої ланки транспортно-експедиторських компаній, а також фахівці компаній-фасилітаторів (консалтинг, розробники софту).

Зауважимо, що воркшоп — це майданчик для обміну досвідом щодо ведення логістичного бізнесу, налагодження ефективного управління та побудови компанії, що стійко розвивається.

Під час першого блоку учасники дискусії «Експедитор 2.0: діджиталізація сервісу» обговорили важливість підвищення ефективності та швидкості роботи експедитора за рахунок впровадження технологій. «Кам’яний вік закінчився не тому, що закінчилися камені», — так прокоментував президент Асоціації міжнародних експедиторів України Віктор Берестенко необхідність цифрової трансформації галузі.

Водночас більшість учасників ринку визнають, що логістика впроваджує цифрові інновації повільніше, ніж інші. Й ігнорувати цей факт ризиковано. Трансформація галузі — невід’ємна частина ланцюжка поставок і логістичного мислення.

Після невеликої перерви на учасників чекає другий, не менш дискусійний і важливий блок програми — «Маркетинг для просування компанії та розвитку ринку». Під час нього учасники розкажуть про свій досвід позиціонування та сегментації транспортно-логістичних послуг, а також їх ефективного просування.

Читайте також