УЗА підтримує скасування для Укрзалізниці податку на землю — Микола Горбачьов
Новини, Перевезення

Ставка на аукціонах щодо використання зерновозів знизилася на майже 700 грн

На аукціонах у системі ProZorro ставки плати за користування вагонами-зерновозами знизилися ще на 668,11 грн/добу — до 4351,52 грн/добу. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, передає Rail.insider.

За його словами, наразі АТ «Укрзалізниця» збільшило кількість вагонів-зерновозів, що виставляються на торги, з 500 до 600 одиниць. Також товариство ввело розмежування по місцях навантаження з метою забезпечення потреби аграріїв у вагонах УЗ усіх регіонів!

Водночас очільник правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін під час зустрічі з представниками зернового ринку України 5 листопада, а також на зустрічі з представниками бізнесу в Американській торговельній палаті поділився планами щодо виставлення на аукціони вагонів УЗ з періодом подавання рухомого складу під навантаження у третій декаді листопада та у грудні 2021 року.

«Упродовж найближчих 2 тижнів будуть проведені аукціони з розподілу вагонів у листопаді—грудні 2021 року. Це дасть змогу знизити ажіотажний попит на вагони і охолодить ринок. У подальших планах — реалізація через ЕТС ProZorro.Продажі вагонів УЗ на період січень—квітень 2022 року», — наголосив Валерій Ткачов.

Як повідомлялося раніше, середня ставка на аукціонах з розподілу зерновозів знизилася до 5 тис. грн.

Читайте також