Новини, Перевезення

Середня ставка на аукціонах з розподілу зерновозів знизилася до 5 тис. грн

Зафіксовано зниження ставок на аукціонах у системі ProZorro щодо користування зерновозами власності УЗ. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, передає Rail.insider.

За його словами, 4 листопада середня ставка щодо оренди зерновозів філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» на аукціонах скоротилася до 5103 грн/добу.

«Упродовж двох діб ставка на зерновози знизилася майже на 850 грн/добу. Ринок оперування вагонами-зерновозами поступово заспокоюється», — наголосив Валерій Ткачов.

Як повідомлялося раніше, ставки на зерновози у ProZorro злетіли до майже 6 тис. грн, УЗ планує заходи протидії спекуляціям. Зокрема, передбачає збільшити кількість зерновозів на аукціонах та подовжити терміни їх подачі. Про причини такого явища можна прочитати тут.

Водночас ситуація із перевезеннями зерна погіршується. Думки представників ринку та позицію Укрзалізниці щодо того, наскільки затягнеться сезон зернових перевезень, читайте тут.

Читайте також