Новини, Перевезення, Тарифи

Тарифи на перевезення зерна залізницею за квартал зросли на 15%, — Держстат

На 15% зросли тарифи на перевезення зернових вантажів залізничним транспортом в Україні у січні-березні 2022 року порівняно з аналогічним періодом 2021 року, а порівняно із четвертим кварталом 2021 року — на 6,5%. Про це свідчать дані Державної служби статистики, пише Rail.insider із посиланням на «Бізнес.Цензор».

Найбільше у першому кварталі 2022 року подорожчали перевезення хімічних і мінеральних добрив — на 41,7%, тоді як тариф на перевезення лісоматеріалів та зернових зріс на 15%.

Загалом тарифи на вантажні перевезення залізничним транспортом за перші три місяці 2022 року зросли на 25,4%.

Як повідомлялося раніше, з 1 січня зросли тарифи на вантажні перевезення.



Читайте також