Новини, Новини бізнесу

«Лемтранс» має намір відкрити термінал у Мостиськах наступного року

Компанія «Лемтранс» у 2022 році планує відкрити контейнерний термінал «Мостиська», будівництво якого зараз триває. Про це пише Rail.insider із посиланням на gmk.center

«Наразі «Лемтранс» реалізує проєкт будівництва контейнерного термінала в Мостиськах, що на кордоні з Польщею. Тому більша частина наших планів та очікувань пов’язана саме з відкриттям у 2022 році цього термінала. Це один із головних наших партнерських проєктів», — зазначили у компанії.

Реалізація проєкту дасть змогу працювати на рівних умовах усім європейським операторам з українськими вантажовласниками. Новий перевантажувальний комплекс створить нові робочі місця та збільшить податкові відрахування до бюджету регіону.

Очікування компанії на 2022 рік насамперед пов’язують із початком реформи у залізничній галузі та створенням повноцінного конкурентного ринку.

«Необхідно впроваджувати ефективні зміни, хоч би якими непопулярними вони здавалися. Для подальшого розвитку галузі також потрібне прийняття закону “Про залізничний транспорт”. Цей закон фактично закладає основи реформування галузі та формує нові правила гри на ринку», — резюмували у «Лемтрансі».

Нагадаємо, що новий закон «Про залізничний транспорт» парламент може ухвалити у першій половині 2022 року.

Як повідомлялося раніше, «Лемтранс» планував побудувати логістичний хаб на кордоні з Польщею до кінця 2021 року.

Читайте також