Новини, Укрзалізниця

У 4 депо Придніпровської залізниці оновлять пункти технічного обслуговування локомотивів

Цьогоріч у 4 локомотивних депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» модернізують пункти технічного обслуговування (ПТО). Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Планується, що завдяки оновленню прискоряться огляд, ремонтні роботи та екіпірування тягового рухомого складу, а також буде ефективніше використовуватися робочий час локомотивних бригад.

Пункти технічного обслуговування тепловозів та електровозів модернізують у Дніпровському, Криворізькому, Синельниківському та Мелітопольському локомотивних депо.

У програмі оновлення передбачені заходи з ремонту приміщень ПТО, естакад та оглядових канав; облаштування сучасного LED-освітлення, оновлення слюсарного і вимірювального інструменту, екіпірувальних пристроїв тощо.

«Успішним стартом програми стало відновлення роботи другої оглядової канави в Криворізькому локомотивному депо. Стійло знову функціонує після ремонту маслопроводу та заміни рукавів для екіпірування піском. Окрім того, залізничники встановили тут додаткове світлодіодне освітлення», — зауважили у пресслужбі.

Як наголошується у повідомленні, відновлення другої оглядової канави дало змогу ремонтникам прискорити технічне обслуговування локомотивів в обсязі ТО-2 та усунути невиправдані простої тягового рухомого складу на ПТО.

Читайте також