Міжнародні новини, Новини

У Франції випустили перший путівник Мішлен за маршрутами залізничних подорожей

Французька корпорація Michelin («Мішлен») випустила новий гід для мандрівників, який вперше в історії компанії стосується не автомобільних, а залізничних маршрутів на території Франції. Путівник вже надійшов у продаж. Про це пише Rail.insider із посиланням на «РЖД-Партнер».

Гід Vacances en train («Канікули на поїзді») створений спільно з французьким залізничним оператором SNCF. Він містить 40 маршрутів із великих міст, зокрема Парижа, Ніцци та Бордо. Автори підкреслюють, що для подорожей не потрібні автомобіль та швидкісні поїзди TGV, достатньо приміських електричок TER.

Окрім пам’яток, у ньому наведені також добірки ресторанів і місць для ночівлі, а також коментарі залізничників, які працюють на цих маршрутах. Є й поради щодо найвдаліших майданчиків для пікніка.

«Ми створили це видання для того, щоб люди могли легко спланувати поїздку відповідно до своїх уподобань і часу», — заявив головний редактор туристичних гідів компанії Філіп Орен.

За його словами, довідник допоможе підвищити популярність регіональних пам’яток, а також сприятиме розвитку «повільного» туризму та скороченню вуглецевого сліду під час поїздок. Читачам пропонують подорожувати пішки або організувати велосипедні прогулянки поблизу залізничних станцій.

Компанія Michelin заснована у 1889 році та є світовим лідером із виробництва шин. У 1900 році вона випустила перший довідник для автомобілістів із переліком заправок, закладів харчування та готелів. Пізніше компанія розділила свої путівники на «червоні» та «зелені» гіди: перші присвячені ресторанам з авторською кухнею, а другі — безпосередньо туристичними маршрутами. Зараз компанія випускає широкий спектр путівників як регіонами Франції, так і іншими країнами.

Читайте також