В останній місяць 2020 року Запорізький електровозоремонтний завод здійснив ремонт 7 локомотивів Укрзалізниці. Про це повідомила пресслужба підприємства на сторінці Facebook.
- 8 грудня після проведення капітального ремонту відправлено електровоз серії ЧС4 № 183 до структурного підрозділу “Локомотивне депо Київ-Пасажирський” регіональної філії “Південно-Західна залізниця”;
- 11 грудня працівниками заводу після проведення капітального ремонту відправлено електровоз серії ВЛ80т № 1846 до виробничого підрозділу “Локомотивне депо Знам’янка” регіональної філії “Одеська залізниця”;
- 19 грудня після проведення капітального ремонту було відправлено електровоз серії ЧС4 № 198 до “Локомотивне депо Київ-Пасажирський” регіональної філії “Південно-Західна залізниця”;
- 24 грудня на заводі відремонтували електровоз серії ВЛ80к № 074, далі локомотив направлено до структурного підрозділу “Локомотивне депо Козятин” регіональної філії “Південно-Західна залізниця”;
- 29 грудня було відремонтовано електровоз серії ЧС7 № 171. Після проведення капітального ремонт, локомотив був відправлений до структурного підрозділу “Дніпровське локомотивне депо” регіональної філії “Придніпровська залізниця”;
- 31 грудня було закінчено капітальний ремонт двох електровозів серії ВЛ80к № 104 та №218, що відправилися до структурного підрозділу “Локомотивне депо Козятин” регіональної філії “Південно-Західна залізниця”.
Нагадаємо, у листопаді Запорізький електровозоремонтний завод здійснив капітальний ремонт 6 електровозів.
Раніше голова правління компанії Володимир Жмак анонсував виділення 400 млн грн на ремонт локомотивів до кінця поточного року. Крім цього, він пообіцяв спрямувати 4,7 млрд грн на капітальний ремонт тяги наступного року.









