Новини, Порти

У лютому-березні Україна очікує на ще вісім суден із вугіллям

До України в лютому-березні прибудуть додатково ще вісім суден з імпортним вугіллям на додачу до 15, які українські теплоенергогенерувальні компанії («ДТЕК Енерго» та ПАТ «Центренерго») вже прийняли, починаючи з листопада 2021 року. Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко на брифінгу у Києві 10 лютого, передає Rail.insider із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«У період лютий-березень іще додатково планується вісім суден із вугіллям, які сумарно привезуть орієнтовно 700 тис. т», — зазначив посадовець.

За його словами, наразі триває стабільне накопичення вугілля на складах ТЕС.

«Нині на складах — 841 тис. т, що дає можливість абсолютно спокійно проходити опалювальний сезон», — наголосив Герман Галущенко.

Як повідомлялося раніше, на замовлення «Центренерго» у лютому мають прибути 4 судна із вугіллям.



Читайте також