Світлини знищеної станції Маріуполь розмістив на своїй сторінці у мережі Facebook залізничний ентузіаст, керівник напрямку вузькоколійних залізниць та ретро-техніки АТ «Укрзалізниця» Олег Заблудовський, пише Rail.insider.
«Розбомблена станція Маріуполь, згорілий та пошкоджений рухомий склад, зруйнована будівля вокзалу — це просто “руській мір”, який нам несуть східні сусіди, — написав він. — Можливо, залізниця в Маріуполі загрожувала національній безпеці російської федерації, чи цей рухомий склад збиралися використати для штурму Москви? Іншого пояснення таким варварським діям орків просто немає».
Олег Заблудовський додав, що незважаючи ні на що, залізниця продовжує працювати за графіком.
«Мчимо до перемоги!» — додав він.





