Міжнародні новини, Новини

У Польщі розпочинається найбільша цьогорічна залізнична виставка Європи — TRAKO 2021

Сьогодні, 21 вересня, у Гданську (Польща) відбудеться офіційне відкриття залізничної виставки TRAKO 2021. Це другий за масштабами захід в Європі після берлінської InnoTrans (через пандемію її перенесли на 2022 рік), передає Rail.insider із посиланням на сайт заходу. 

У межах програми виставки у Польщі буде представлений перший у світі пасажирський водневий поїзд компанії Alstom — Coradia iLint, відбудеться презентація багатофункціонального модульного вагона компанії, двоповерхового електропоїзда Kiss Stadler для Словенських залізниць, потягів і спецвагона PKP Intercity, локомотива Vectron MS для Lotos Kolej.

Загалом до заходу долучаться майже 500 компаній із 20 країн світу, зокрема Чехії, Великобританії, Австрії, Швейцарії та Німеччини.

Окрім того, демонструватимуть системи управління рухом, машини для обслуговування та ремонту інфраструктури, інноваційні рішення для залізничного транспорту.

Обговорюватимуться питання кліматичної нейтральності залізниць, впровадження інноваційних технологій, перспективи розвитку польського та євразійського залізничних ринків, вантажні перевезення і виклики в галузі міжнародного співробітництва.

На фото: Amber Expo — місце проведення TRAKO 2021

Читайте також