Міжнародні новини, Новини

У США виділяють ще 2,2 млрд доларів на підтримку громадського транспорту через COVID

Федеральна адміністрація з питань транзиту (ФАТ) виділить 2,2 млрд доларів як конкурсне грантове фінансування для транспортних систем. Про це пише Rail.insider із посиланням на railwayage.com

Фінансування розподілятиметься між транспортними системами, «демонструючи, що додаткова допомога необхідна для покриття операційних витрат, пов’язаних із підтриманням повсякденних операцій, очищенням і санітарною обробкою, боротьбою з поширенням патогенів у транспортних системах і підтриманням критичного рівня кадрового складу», — йдеться у повідомленні.

ФАТ розглядатиме заявки з огляду на рівень фінансових потреб, зокрема прогнози майбутніх фінансових потреб для підтримки обслуговування у відсотках від операційних витрат 2018 року.

«Оскільки системи громадського транспорту продовжують відновлюватися після руйнівного впливу COVID на фінанси та здоров’я населення, вони повинні мати ресурси, необхідні для безперебійної роботи, особливо у громадах, які значною мірою залежать від транзиту», — сказала заступниця секретаря з питань транспорту США Полі Троттенберг.

Читайте також