Від початку року Південна залізниця навантажила майже 21 млн т вантажів
Новини, Тарифи

У суді оскаржують підвищення тарифів на вантажні перевезення залізницею

Позивач просить суд скасувати наказ Міністерства інфраструктури, яким було підвищено тарифи на вантажні перевезення залізничним транспортом з 17 серпня. Про це пише Rail.insider із посиланням на sud.ua

В Окружному адміністративному суді міста Києва зареєстровано позов ПРАТ «МК «Азовсталь» до Міністерства інфраструктури України.

«Позивач просить суд скасувати наказ Міністерства, яким було підвищено тарифи на вантажні перевезення залізничним транспортом з 17 серпня 2021 року. Зокрема, йдеться про оскарження наказу Мініфраструктури України № 418 від 11.08.2021 «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги».

На думку позивача, зазначений наказ прийнято міністерством з порушенням положень Конституції України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі», — наголошується у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, 17 серпня було змінено тарифи на вантажні залізничні перевезення.

Читайте також