Новини, Cпецпроєкт: Контейнери, Перевезення

У вересні Укрзалізниця запустила три нові графікові контейнерні поїзди

У вересні Укрзалізниця запустила три нові графікові контейнерні поїзди для перевезення зернових вантажів. Вони курсують зі станції Чорноморськ-Порт до Балина, Гнівані та Старокостянтинова. Про це повідомляє прес-служба УЗ. Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов зазначив, що станом на сьогодні компанія організувала вже 27 контейнерних поїздів, 22 з яких курсують регулярно. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Наразі Укрзалізниця експлуатує близько 150 зернових контейнерів, які використовуються для перевезення зернових вантажів від елеваторів до морських портів. Конструкція цих контейнерів дозволяє вивантажувати зерно одразу на судно, що значно пришвидшує процес перевезення, а, отже, зменшує його вартість», – розповів Євген Кравцов.

За його словами, загалом з початку 2019 року перевезено 248,28 тис. контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті (ДФЕ або TEU), що на 10 % більше аналогічного показника минулого року.

«З початку року ми запустили 10 нових контейнерних поїздів, 4 з яких – міжнародні. Наразі 1,7% від загальних обсягів вантажів – перевозиться у контейнерах. Такий сервіс дозволяє більше ніж у 3 рази скоротити обіг рухомого складу та, як наслідок, сприяє зниженню кінцевої вартості перевезення вантажу до 25%», – резюмував Євген Кравцов.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що Україна та Румунія будуть розвивати контейнерні перевезення між державами.

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.

Читайте також