Інфраструктура, Новини

Україна планує залучати кредити Китаю на реалізацію інфраструктурних проєктів

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та Міністр комерції Китайської Народної Республіки Ван Веньтао підписали міжурядову угоду. Вона передбачає розширення співробітництва, сприяння співпраці між Україною та Китаєм із метою реалізації спільних проєктів у галузі будівництва інфраструктури. Про це пише railinsider з посиланням на сайт МІУ.

Серед пріоритетних напрямів співпраці — залізничний транзит, аеропорти, порти, комунікації та муніципальне інженерне будівництво.

Відповідно до угоди Україна та Китай:

  • заохочують компанії та фінансові установи обох країн до активної співпраці в галузі будівництва інфраструктурних об’єктів;
  • сприяють встановленню тісніших економічних зв’язків між двома країнами та надаватимуть необхідну допомогу і супровід у реалізації спільних проєктів.

Наголошується, що «Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Китайської Народної Республіки щодо поглиблення співробітництва в галузі будівництва інфраструктури» передбачає залучення коштів на пільгових умовах від Уряду КНР, необхідних для реалізації інфраструктурних проєктів.

Після спільних консультацій сторони затвердять потенційні проєкти співпраці, що підтримуватимуться коштами КНР.

Читайте також