Укрзалізниця виплатить одноразову матеріальну допомогу пораненим і сім’ям загиблих працівників. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
Як зауважили у профспілці, правління АТ «Укрзалізниця» 19 березня ухвалило рішення про надання соціальної підтримки працівникам, які отримали тілесні ушкодження або поранення, та сім’ям працівників, загиблих в період воєнного стану в Україні в 2022 році, у зв’язку з військовою агресією РФ проти України.
Відповідно до нього право на одноразову матеріальну допомогу мають:
- працівники, які отримали тілесні ушкодження/поранення середнього ступеня тяжкості, — в розмірі 30 тис. грн (розмір допомоги вказано без урахування суми податку з доходів фізичних осіб);
- працівники, які отримали тілесні ушкодження/поранення тяжкого ступеня, — згідно з понесеними витратами та наданими підтверджуючими документами;
- сім’ї загиблих працівників — у розмірі 100 тис. грн (розмір допомоги вказано без урахування суми податку з доходів фізичних осіб).
«Рішення щодо надання цієї допомоги ухвалюють Комісії з питань надання працівникам, пенсіонерам та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі відповідного рівня. Якщо організувати роботу комісій неможливо, допомога надається за рішенням керівників регіональних філій та філій АТ «Укрзалізниця», — зауважили у профспілці.
Як повідомлялося раніше, профспілка залізничників перерахувала 1 млн грн для ЗСУ













